5 Comments to “Raskime gėrį savyje…”

 1. Tridevi

  Feb 2nd, 2012

  Kazkoks Ismincius yra pasakes : “Jeigu nori, kad aplinkui butu sviesu, nesiokis saule savyje!” Ko gero, tai daug ka pasako….

 2. Vincas

  Feb 3rd, 2012

  Dar geriau ja nešiotis kituose, nes savyje dažniausiai šviečia tik sau ir tampa juodąja skyle.

 3. Mėnulis

  Feb 3rd, 2012

  Nėra taip baisu pasauly, kaip imi savimi švytėti kaip Saulė, šviečianti danguje pasauliui. Taip ir žmogus ,kaip Saulė, imki švieskis ( mokykis save pažinti) ir pats/ti švytėki, atpažinęs/i, kas toks /tokia esi pasauly, ir bus malonu ir gera gyventi taip mums visiems pasauly.O, kad taip nutiktų, reikia, tapti kiekvienam iš mūsų kaip Saulė, dar gyvenant šiam pasauly.

  • girhaime

   Apr 21st, 2013

   Bet turime suprasti, kad tas “burtininkas” ir yra pati Gamta, kurią ir turime mylėti,gerbti. Ir tiesiog nepajusime , kaip pajausime – kokia jėga, kokia gėrio malonė slypi joje. Tik pamylėkime ją , ir pajusime, kaip gera ir malonu yra daryti gerą , duoti kažką, o ne imti — ir pajauti, kaip apsala širdis , nes tau gamta , grąžina su kaupu. Mylekime, ir busime mylimi. Ar tik ne čia ta gėrio, laimės paslapties raktas????

 4. Vincas

  Jul 31st, 2013

  Mylėti, kad būti mylimam – tai meilė pagal išskaičiavimą. Galutinis rezultatas nukreiptas į save. Tikriausia meilė yra be savanaudiško išskaičiavimo – mylėti dėl to, kad tai yra aukščiausios gamtos jėgos savybė ir tai darydamas jai leidžiu reikštis per save.


Leave a Reply