5 Comments to “Mokytojas formuoja ateitį”

 1. Liuda

  Dec 25th, 2011

  Svarbiausia ne suteikti jaunimui žinių (todėl, kad pasaulis yra nuolat kintanti visuma), bet išmokyti jį mąstyti, matyti pasaulį ir jame vykstančius procesus integraliai, neatsiejamai nuo visa apimančios sistemos.

 2. Leonid

  Dec 28th, 2011

  Norėtusi trūputi papildyti Liudos komentarą, kuriam iš dalies pritariu. Mūsų pasaulyje egzistuoja žinios, nekintančios nuo žmogiškosios visuoienės atsiradimo laikų. Tai – žmogiškosios vertibės. Butent tokiu žiniu stoka ir nulemia amžina konflikta tarp tėvų ir vaikų. Amžina, nes tos pačios problemos buvo žinomos jau Sokrato laikais. Tad, iš tikrųjų, mes – tėvai matome mūsų vaikuose savo paties trūkumus ir problemas. Kai tos problemos išspresime, neišvengiamai pagerės ir mųsū santikiai su vaikais. Ir būdų, kaip tai išspresti yra tikrai ne vienas. Didžiausia mūsų – tėvų problema yra žemas saves įvertinimas ir nenoras keistis.

 3. Silva

  Dec 29th, 2011

  O kaip pažvelgti į pasauli jų akimis, kaip suprasti jų kalba ir alternatyvia kultūra?

 4. tai aš

  Jan 5th, 2012

  …..tai vaikai ,kurių misija – padėti pasikeisti tokiai visuomenei,…ir keisimės…kito kelio nėra…Vaikams suteikiame kūną,o kokia siela apsigyvena…mes nežinome.Mylėkime ir labai gerbkime vaikus tokius kokie jie yra….

 5. j7j

  Sep 28th, 2014

  1) Kaip atrasti santyki su mokiniu kai klasėje 20-25-30 mokinių / 45min.?
  2) Mokykla nėra šiuolaikiška (informacinės technologijos pasenusios, kompjuteriai pasene(tinkamai veikia 30 proc. Kaip pas mokinį telefonas galingesnis nei mokyklos kompas)
  3) Dorinis ugdymas mokykloje 3 plane.
  4) Mokytojai pervarge…..
  5) Vis mažiau tėvų rūpinasi vaiko švietimu ir vertybėmis.(Nes vaikas jiems tik trukdo pinigus
  kalti)
  6) Kad mokytojas bent šiek tiek uždirbtu turi prisiimti daugiau krūvio (val.) tinkamai visom pamokom pasiruošti nėra laiko.Domėtis jaunimo problemomis ir ateitimi tuo labiau…..


Leave a Reply